Burcu Güneş yıllar sonra gelen anne itirafıyla herkesi şoke etti! “Evi araması yasaktı”

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Burcu Güneş, Ceyda Düvenci’nin “Bam Başka” programına konuk oldu ve hayatındaki zorlu bir dönemi anlattı. Şarkıcı, annesiyle olan ilişkisini anlatarak herkesi duygulandırdı. Güneş, 7 yaşındayken annesi ve babasının boşandıklarını ve annesini 18 yıl boyunca hiç görmediğini söyledi. Babasının başka bir kadınla evlenmesi nedeniyle, annesinin evi aramasının yasaklandığını açıkladı. Annesini yıllar sonra İzmir’de bulduğunu belirten Güneş, “Ona şiirler yazıyorum ve çok özlüyorum” dedi.

Şarkıcının anlatımıyla herkesi etkileyen programda, Güneş aile hayatıyla ilgili daha fazla ayrıntı vermek istemediğini dile getirdi ve ailesinin de kendi hikayelerinin olduğunu belirtti. Babaannesinin erkeksi ve otoriter tavırlarıyla büyüdüğünü ifade eden Güneş, artık annesi hakkında daha çok şey bildiğini ve arkadaşlarının onun geçmişini anlattığını söyledi. Ancak, ailesinden izin almadan konuşmamaya özen gösterdiğini ve konuyla ilgili roman gibi bir kitap yazabileceğini belirtti. Programın sonunda, Güneş’in annesiyle arasındaki ilişkinin nasıl değiştiği ve bu sürecin yaşamındaki etkilerine dair daha fazla detay verilmedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

seo paket casibom