Çiftler evlenmek için neden Dubai’yi tercih ediyor?

Ortadoğu’da düğün pazarı her geçen gün büyüyor ve tahminlere göre şimdiden 4 milyar avroyu aşmış durumda. Bu trendin bir sonucu olarak, çiftler artık evlenirken Dubai’ye seyahat ediyorlar. Dubai, şimdilerde bir düğün mekanı olarak gözde bir yer haline geldi. Beş yıldızlı dinlenme salonları, plajları ve farklı inançlara sahip tapınakları ile düğün endüstrisi Dubai’de büyük bir iş koludur.

Easy Wedding Dubai, BAE’den ve yurtdışından tüm dinlerden ve milletlerden insanlar için evlilik sürecini kolaylaştırır. Kurucu ortak Florian Ughetto şunları söyledi: “Durumu dinlerine, milliyetlerine ve ikamet ettikleri yere göre değerlendiriyoruz ve onlara resmi olarak evlenmeleri için en iyi seçenekleri, yasal tavsiyeleri ve çözümleri sunuyoruz.” Dubai tüm resmi dinleri tanır ve dini nikah kutlama konusunda oldukça esnektir.

Dubai’nin yaratıcı ruhu, düğün planlamacılarından çiçekçilere kadar çok çeşitli satıcılar tavsiye listesindedir. Bride Club Middle East, düğün planlamacılarından çiçekçilere kadar tüm temel tedarikçiler için öneriler içeren çevrimiçi bir platformdur. Bride Club Middle East’in kurucusu Rhiannon Downie-Hurst, “Eğer büyük düşünürseniz, Dubai size istediğinizi verecektir” diyor.

Düğün kıyafetleri de önemli bir maliyet unsuru olduğundan, Dubai’nin önde gelen gelinlik butiklerinden Rebekah’s Bridal & Occasion Wear’da 1.200 Euro’dan başlayan gelinlik fiyatları fazla işlemelilerde 6.000 Euro’ya kadar çıkabiliyor. Dubai’ye gelen gelinler gelinliklerini yanlarında getirmek zorunda değiller, Dubai’ye geldiklerinde teslim alabilirler.

Dini nikahlar aynı dine mensup kişilere mahsus olduğundan, Dubai’deki destinasyon nikah törenlerinin çoğu ünlüler tarafından yönetiliyor. Yerel bir ayin yapan Theresa Du Toit şunları söyledi: “Ayin yapan kişinin rolü temelde bir kilise düğünündeki rahiple aynıdır. Ancak artık bir kutlamaya sahip olmak daha kişisel ve özel bir deneyim. Ve onlar her yerde olabilirler. Waldorf- Astoria Dubai Palm Jumeirah gibi 5 yıldızlı otellerde de törenler yapabiliriz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

seo paket casibom