Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor – Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Ankara, sıradan bir yer değildir. Tüm ilçe ve mahallelere sevgilerimi gönderiyorum. Rize, doğup büyüdüğüm şehir İstanbul ise, vatanıma ve milletime gururla hizmet ettiğim yer Ankara’dır.

Ankara’yı gerçek anlamda anlamak ve sevmek, bu şehrin sırrını kavramakla mümkündür. 21 yıldır Ankaralı olarak, bozkırın ortasındaki bu şehri her yönüyle seviyoruz.

Bir yolda “Ankara daha iyi hizmete layıktır” yazan bir pano gördüm. İzmir, İstanbul’da da aynı şeyi söylüyorlar. Peki, Ankara, İzmir ve İstanbul’da ne yaptılar? Kojenerasyon hakkında bilgi edinmek isteyenler için üç kelime yeterlidir: çöp, çukur ve çamur. Bu kardeşimiz İstanbul’u bu sorunlardan kurtardı. Biz de Ankara’yı susuzluktan kurtardık. Hatırlamayanlar için hatırlatmak gerekir.

Ankara havalimanını bizim yönetimimizde yaptık, yolları bizim yönetimimizde güzelleştirdik. Ankara’da metroları bizim yönetimimizde yaptık. Ondakilerin en büyük konuğu yalanlar ise, Kemal Bey en büyük yalancıdır. Eğer yalan söylemenin dersini almak istiyorsanız, ofisine gidin.

Son zamanlarda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı, dünyanın ve ülkemizin yanı sıra Ankara’daki herkesin dualarına layık olmaya çalışıyoruz. Bir gün, Ankara’da yazdığımız 21 yıllık hikayemiz dudaklarında kalacak. Gençlere emanet edeceğimiz Türkiye Yüzyılı hayalimiz baki kalacaktır.

Detaylar ilerleyen saatlerde paylaşılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

seo paket casibom