İddiaların bir kısmı kabul edilebilir değildir

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Özellikle bazı iddiaların insan onurunu ve haysiyetini alçaltıcı boyuta getirilmesi Türk siyaseti açısından belden aşağısı bir yönteme getirilerek kabul edilemez” dedi.

Çıkış: 05/11/2023 – 01:34


Abone Ol

Google Haberleri

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, son günlerde sosyal medya hesaplarında ortaya atılan iddialar ve paylaşımlarla ilgili açıklama yaptı. Zorlu, sosyal medya hesabından şunları söyledi:

“14 Mayıs seçimlerine yaklaşırken sosyal medyada bazı kişiler ve takma adlarla bazı iddiaların ortaya atıldığını görüyoruz. Ülkemizdeki yolsuzluğun ve yoksulluğun sebeplerinin tüm yönleriyle araştırılması, belge ve iddiaların yetkililerce titizlikle incelenmesi, hiç kuşkusuz milletimizin bizden beklediği somut bir mücadeledir. Ancak özellikle bu açıklamaların bir kısmının insan onurunu alçaltıcı boyuta getirilmesi ve belden aşağısı bir usule getirilerek Türk siyaseti açısından kabul edilebilir bir durum değildir. İYİ Parti olarak gerek siyasi ahlak anlayışı gerekse ahlaki normları anlama noktasında böyle bir anlayış ve yöntemi doğru bulmadığımızı, kökten reddettiğimizi kamuoyuna açıkça ifade etmek isteriz! 14 Mayıs’ta milletimizle birlikte kazanıp, siyasi iktidarın 21 yılda yarattığı yozlaşmaya ciddiyetle ve adaletle son vereceğiz. Selamlar.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

seo paket casibom