Neslim Güngen Acıbadem’de Büyük Bir Coşkuyla Açılış Yaptı, Sevenleri İle Bir Araya Geldi

 

Neslim Güngen Açılışında Eğlence ve Heyecan Dolu Anlar Yaşandı, Acıbadem Halkı Büyük İlgisini Gösterdi

 

Neslim Güngen, Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zincirlerinden biri olan Neslim Güngen, 14 Haziran’da Acıbadem’e gelerek 127. şubesini açtı. Sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü iş kadını, sevilen şarkılarıyla hayranlarına mini bir konser vererek unutulmaz bir deneyim yaşattı.

 

Markasının Kurumsal Rengiyle Göz Kamaştıran Neslim Güngen, Acıbadem’e Renk Kattı

 

Neslim Güngen Acıbadem açılışında yüzlerce kadının ilgisini çekti ve bando ekibi eşliğinde sevilen şarkılarla dolu eğlenceli dakikalar yaşandı. Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise tercih ederek göz kamaştırdı.

 

Acıbadem Halkının Yoğun İlgisiyle Karşılaşan Neslim Güngen Ailesi, Büyümeye Devam Ediyor

 

Neslim Güngen Ailesi’nin 127. üyesi olan Acıbadem şubesinin sahibi Ayla İmamoğlu, bu yoğun ilgi karşısında büyük bir sevinç yaşadığını dile getirdi ve ailenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Acıbadem Kadınlarını Güzelleştirmek İçin Neslim Güngen’de Buluşuyor, Ayla İmamoğlu En İyi Hizmeti Vaat Ediyor

 

Açılışta eşiyle birlikte Neslim Güngen’i ve sevenlerini ağırlayan Neslim Güngen Acıbadem şube sahibi Ayla İmamoğlu, Neslim Güngen’i güzellik sektörünün en iyisi olduğu için tercih ettiklerini belirterek, protokollerine ve yerli üretim cihazlarına önem verdiklerini ve Acıbadem halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçladıklarını açıkladı.

 

Neslim Güngen, Açılışta Büyük Hedeflerini ve İlerleme Stratejisini Paylaştı

 

Neslim Güngen, markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbiseyle açılışta yer alırken, gelecekte 2000 şubeli bir dünya markası olma hedefine yönelik çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Ailelerinin her geçen gün büyüdüğünü vurgulayan Güngen, “Asıl hedefimiz dünya genelinde tanınan bir marka olmak. Bu doğrultuda açılışlara devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku