Posctards: AVM ve 5 yıldızlı otelleriyle Dubai’nin yükselen yeni yıldızı Future Bölgesi

Postcards bu hafta BAE’ye bağlı Dubai’nin alışveriş merkezleri ve 5 yıldızlı otelleriyle şehrin yeni yıldızı olmaya hazırlanan Future District’ine odaklandı. Bu bölge özellikle yeni tasarlanan restoranları ve mağazaları ile iş insanlarının uğrak noktası haline geldi.

Dubai sürekli değişen, cesur ve iddialı bir şehir. Geleceğe yatırım yapan bu Emirlik şehrinde, bugün yabancı işadamlarının merkezi olan yeni bir bölge öne çıkıyor.

Dubai Future District; Dubai Uluslararası Finans Merkezi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi ve Emirates Towers Bölgesi’ni kapsayan, çalışma hayatı için dinamik bir yerdir.

Ve burada iş ve eğlenceyi bir arada yaşayabilirsiniz.

Gate Square Mall’un açılmasıyla birlikte birçok restoran ve mağaza artık ayaklarınızın altında. Ayrıca Gaia ve Tresing isimli birçok konsept restoran da seçkin müşterilerine eşsiz lezzetler sunuyor. Burada güzel sanatlar bile ihmal edilmiyor. Gate Village’daki birçok butik ve galeriye göz atabilir ve modern sanatı görmek için Brookfield Place’deki Yaz Bahçesi’ne gidebilirsiniz.

Ayrıca, Dubai silüetinde yeni bir mekan olan, yedi katlı yüksek Museum of the Future’da ücretsiz sergiler sizi bekliyor.

İlk olarak 1979 yılında açılan Dubai Ticaret Merkezi’ndeki Şeyh Rashid Kulesi’ne ulaşmak sadece 10 dakika uzaklıktadır. Dubai Future District’te şehrin eski ve yeni semtini bir arada ziyaret edebilirsiniz.

The For Seasons, bölgedeki beş yıldızlı otellerden sadece bir tanesi… İyi bir gece uykusunun ardından tavus kuşlarının cıvıltılarıyla uyanabilir veya güne yüzerek başlayabilirsiniz.

Dubai’de her zaman güzel manzaralı çatı havuzlarına çok yakınsınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

seo paket casibom