REYTİNG SONUÇLARI açıklandı! Ya Çok Seversen, Kendi Düşen Ağlamaz 27 Temmuz 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları ve en çok izlenen yapımlar seyirciler tarafından merak edilip gün gün takip ediliyor. 27 Temmuz Perşembe günü televizyon ekranlarında Ya Çok Seversen, Kendi Düşen Ağlamaz, MasterChef All Star, Sahte Balayı, Deli Aşk gibi yapımlar yayınlandı. Reyting sonuçları belli oldu. İşte 27 Temmuz reyting sonuçları birincisi…

REYTİNG SONUÇLARI (27 TEMMUZ 2023)

Reyting sonuçları açıklandı.

27 Temmuz Perşembe gününün reyting sonuçları şu şekilde:

Total’de 1.sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Kendi Düşen Ağlamaz”, 2. sırada Kanal D’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star”, 3.sırada Kanal D’de ekrana gelen “Ya Çok Seversin” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye All Star”, 2.sırada “Kanal D Ana Haber”, 3.sırada “Kendi Düşen Ağlamaz” bulunuyor.

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

20 Temmuz Perşembe günü reyting sonuçlarına göre;

Total’de 1. sırada TRT 1’de izleyici ile buluşan “Kendi Düşen Ağlamaz”, 2. sırada TV8’de yayınlanan “MasterChef All Star” programı, 3. sırada ise Kanal D’de ekranlara gelen “Ya Çok Seversen” dizisi yer aldı.

AB’de 1. sırada TV8’de yayınlanan “MasterChef All Star” programı, 2. sırada Kanal D’de ekranlara gelen “Ya Çok Seversen” dizisi , 3. sırada ise TRT 1’de izleyici ile buluşan “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisi yer aldı.

20+ABC1’de 1. sırada TV8’de yayınlanan “MasterChef All Star” programı, 2. sırada TRT 1’de izleyici ile buluşan “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisi, 3. sırada ise Kanal D’de ekranlara gelen “Ya Çok Seversen” dizisi yer aldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yorumu sosyal medyayı salladı! “Yazıp durmayın”
Meğer sevgilisi varken... Şaşırtan iddialarMeğer sevgilisi varken… Şaşırtan iddialar
Karnı burnunda pozlarını paylaştı! Bebek göründü  Karnı burnunda pozlarını paylaştı! Bebek göründü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku