Twitter’da yeni dönem! Elon Musk ‘sınırlamayı’ duyurdu: Peş peşe tepkilerin ardından sayıyı yükseltti

Milyonlarca Twitter kullanıcısını yakından ilgilendiren düzenleme açıklandı. Şirketin sahibi Elon Musk, yeni değişiklikle birlikte doğrulanmamış hesapların günde maksimum 600 tweet okuyabileceğini açıkladı. Sosyal medya kullanıcıları, bu anlaşmadan memnun olmadıklarını söyleyerek Musk’a tepki gösterdi. Gelen mesajların ardından yeni bir açıklama yapan Musk, doğrulanmamış hesapların 800 tweet okuyabildiğini duyurdu.

Kendi hesabından duyuruyu yapan Musk, “Aşırı düzeyde veri kazıma ve sistem manipülasyonunu ele almak için aşağıdaki geçici limitleri uyguladık.
• Hesaplar günde 6000 tweet doğruladı,
• Doğrulanmamış hesaplar günde 600 tweet,
• Yeni, doğrulanmamış hesaplar günde 300 tweet görüntüleyebilecek.”

Musk’ın payı şu şekilde;

Tepkilere yol açan düzenlemenin ardından Musk, sosyal medya hesabından bir açıklama daha yaptı: “Ücret tavanları yakında doğrulanacak olanlar için 8000’e, onaylanmayanlar için 800’e ve onaylanmayan yeni başlayanlar için 400’e çıkarıldı.” paylaştı.

KULLANICILAR REDDEDİLDİ

Twitter uygulamasının bugün öğle saatlerinden sonra kullanım limitinin aşıldığına dair uyarı verdiği öğrenildi. Konuyla ilgili detaylar merak konusu olurken, sorun hakkında bilgi sahibi olmak isteyen birçok kişi arama motorlarındaki sorgulamalarını hızlandırdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, paylaşımlarında Twitter’ın çöktüğüne dair ifadeye yer verdi.

Twitter’da paylaşım yapan birçok sosyal medya kullanıcısı, kullanım limitlerinin aşıldığına dair bir uyarı ile karşılaştıklarını söyledi.

Birçok vatandaş Twitter meselesine isyan etti.

TWİTTER KULLANIM SINIRINI NELER AŞAR?

Twitter kullanım limiti aşıldı hatası, Twitter’ın kullanıcıların belirli bir süre içinde yapacaklarına bir sınır koymasıdır. Bu hata nedeniyle, kullanıcılar belirli eylemleri gerçekleştiremez veya tweet atamaz.

Kullanım limiti aşıldığında hesap belirli bir süre kullanılamayabilir. Bu sorun genellikle yoğun kullanım etkinliğinin veya spam’in bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Kullanım limiti aşıldığında, hesabın normal şekilde kullanılabilmesi biraz zaman alabilir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Merakla beklenen 'maç' orada oynanabilir!Merakla beklenen ‘maç’ orada oynanabilir!
Momika'nın yeni fotoğrafları servis edildi ve alay konusuna büyük tepki gösterdi!  İşte bağlı olduğu eski örgüt...Momika’nın yeni fotoğrafları servis edildi ve alay konusuna büyük tepki gösterdi! İşte bağlı olduğu eski örgüt…
Felakete davet kamerada!  Arkadan gelip hiç tereddüt etmeden makası kesti.Felakete davet kamerada! Arkadan gelip hiç tereddüt etmeden makası kesti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku